CÓDIGO QR DEPORTES
SUMMA
APIRILAREN 13. ETA 14.EKO PARTIDAK   ----   PARTIDOS 13-14 DE ARRIL 
BALONCESTO - SASKIBALOIA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUNIOR FEM. SUMMA ALDAPETA BKL IGARTZA DO 11:00 POL. CHAMINADE
CADETE MASC. EASO 04 ARANO SUMMA ALDAPETA - GBC SA 9:00 JESUITAS
           
CADETE FEM. SUMMA ALDAPETA ATCO SS AITXURI SA 9:00 POL. CHAMINADE
INFANTIL MASC. 2º SUMMA ALDAPETA DESCANSO -- -- --
ALEVIN FEM. 6º ZURRIOLA B SUMMA ALDAPETA A SA 12:00 PACO YOLDI
" LOYOLA B SUMMA ALDAPETA B SA 10:00 PACO YOLDI
ALEVIN MASC 5º SUMMA ALDAPETA A AMARA BERRI D SA 11:45 AMARA BERRI FERRERIAS
" SUMMA ALDAPETA B SAN LUIS LA SALLE SA 9:00 POL.EGIA
" IBAI IKASTOLA B SUMMA ALDAPETA C SA 12:30 ANTIGUA LUBERRI
ALEVIN FEM. 5º SUMMA ALDAPETA A SUMMA ALDAPETA B SA 12:00 PACO YOLDI
           
FÚTBOL - FUTBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUVENIL NACIONAL BEASAIN S.A.N.S.E. SA 17:30 BEASAIN
1ª JUVENIL S.A.N.S.E. A TOURING DO 19:15 CÉSAR BENITO
" S.A.N.S.E. B ASTIGARRAGAKO MUNDARRO DO 10:10 FÉLIX GARIN
CADETE HONOR S.A.N.S.E. OSTADAR SA 10:15 FÉLIX GARIN
1ª CADETE ASCENSO S.A.N.S.E. A TRINTXERPE A DO 12:00 FÉLIX GARIN
" OIARTZUN A S.A.N.S.E. B SA 12:45 OIARTZUN
1ª CADETE COPA S.A.N.S.E. C STO. TOMÁS LIZEOA A SA 12:00 FÉLIX GARIN
INFANTIL HONOR TOURING S.A.N.S.E. SA 12:30 RENTERIA
1ª INFANTIL EUSKALDUNA S.A.N.S.E. A SA 10:30 ANDOAIN
" EKINTZA S.A.N.S.E. B DO 10:30 BERIO
INFANTIL TXIKI LAGUN ONAK S.A.N.S.E. SA 13:30 AZPEITIA
ALEVIN S.A.N.S.E. LAZKAO DO 10:45 ZIZURKIL
ALEVIN MASC. 5º SUMMA ALDAPETA A ORIXE B SA 9:00 MATIGOXOTEGI
" AXULAR A SUMMA ALDAPETA B SA 10:00 PUIO
" LA SALLE A SUMMA ALDAPETA C SA 10:00 LA SALLE
FÚTBOL SALA - ARETO FUTBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO  
JUVENIL MASC. SUMMA ALDAPETA TEEP SAMANIEGO ORIXE DO 12:30 POL. EGIA
VOLEIBOL - BOLEIBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUVENIL FEM. SUMMA ALDAPETA DESCANSO -- -- --
CADETE FEM. SUMMA ALDAPETA ARIZMENDI IKASTOLA SA 10:50 POL. CHAMINADE
INFANTIL FEM. SUMMA ALDAPETA 2º LASKORAIN SA 12:30 POL. CHAMINADE
" ARANTZAZUKO AMA SUMMA ALDAPETA 1º SA 10:00 ARANTZAZUKO AMA