CÓDIGO QR DEPORTES
SUMMA
URTARRILAREN 13. ETA 14.EKO PARTIDAK   ----   PARTIDOS 13-14 DE ENERO 
BALONCESTO - SASKIBALOIA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
SENIOR FEM. SUMMA ALDAPETA OLAKOR GOZOTEGIA ISB SA 16:00 POL. CHAMINADE
JUNIOR FEM. OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T. SUMMA ALDAPETA SA 12:15 OIARTZUN
CADETE MASC. SUMMA ALDAPETA - GBC EASO 03 URAKORRI SA 9:00 POL. CHAMINADE
           
CADETE FEM. SUMMA ALDAPETA CAFES AITONA ASKATUAK DEBA SA 9:00 POL. CHAMINADE
INFANTIL FEM. 2º HONDARRIBIA IKASBASKET SUMMA ALDAPETA SA 16:00 HONDARRIBIA
INFANTIL MASC. 1º SUMMA ALDAPETA EASO DKV SAN PATRICIO SA 10:45 POL. CHAMINADE
           
ALEVIN MASC. 6º NJP - KARMELO IKASTETXEA SUMMA ALDAPETA A SA 9:00 KARMELO
" SUMMA ALDAPETA B LARRAMENDI ILK A SA 10:45 POL. CHAMINADE
ALEVIN FEM. 5º  ZURRIOLA A SUMMA ALDAPETA 5º A SA 10:30 EGIA
" SUMMA ALDAPETA 5º B DESCANSO -- -- --
BENJAMIN MASC. 3º SUMMA ALDAPETA A AMARA BERRI SA 10:30 PACO YOLDI
" SUMMA ALDAPETA B IKASBIDE B SA 11:30 PACO YOLDI
" SUMMA ALDAPETA C MARY WARD A SA 10:30 PACO YOLDI
" SUMMA ALDAPETA D IKASBIDE A SA 9:30 PACO YOLDI
" SUMMA ALDAPETA E AMARA BERRI D SA 11:30 PACO YOLDI
BENJAMIN FEM. 3º SUMMA ALDAPETA A AMARA BERRI M SA 10:30 PACO YOLDI
" SUMMA ALDAPETA B AMARA BERRI J SA 9:30 PACO YOLDI
FÚTBOL - FUTBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUVENIL VASCA GERNIKA CLUB SD S.A.N.S.E. SA 16:30 GERNIKA
1ª JUVENIL S.A.N.S.E. A HERNANI DO 13:00 CÉSAR BENITO
" INTERNACIONAL S.A.N.S.E. B SA 15:30 MATIGOXOTEGI
CADETE HONOR S.A.N.S.E. ANTIGUOKO SA 10:15 FÉLIX GARIN
1ª CADETE S.A.N.S.E. A AÑORGA DO 10:30 FÉLIX GARIN
" MENOSKA GURIA S.A.N.S.E. B SA 17:30 ZARAUTZ
INFANTIL HONOR AÑORGA S.A.N.S.E. DO 12:00 REZOLA
1ª INFANTIL TOURING B S.A.N.S.E. A SA 14:00 RENTERIA
" S.A.N.S.E. B HERNANI SA 12:00 FÉLIX GARIN
INFANTIL TXIKI S.A.N.S.E. SPORTING HERRERA DO 12:00 FÉLIX GARIN
ALEVIN SANSE DESCANSO -- -- --
ALEVIN MASC. 5º SUMMA ALDAPETA A AMARA BERRI D SA 11:00 HERRERA
" SUMMA ALDAPETA B SAN PATRICIO SA 10:00 ZUBIETA
" SUMMA ALDAPETA C LIZEOTARRAK D SA 11:00 ZUBIETA
BENJAMIN MASC. 4º SUMMA ALDAPETA A ZUHAIZTI URDINA SA 9:00 MATIGOXOTEGI
" SUMMA ALDAPETA B ZUHAIZTI GORRIA SA 9:50 MATIGOXOTEGI
" SUMMA ALDAPETA C SUMMA ALDAPETA E SA 9:50 MATIGOXOTEGI
" SUMMA ALDAPETA D CORAZONISTAS SA 9:00 MATIGOXOTEGI
FÚTBOL SALA - ARETO FUTBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUVENIL MASC. SUMMA ALDAPETA A BAR LASARTE VI 20:30 POL. CHAMINADE
" ARANTZAZUKO AMA SUMMA ALDAPETA B SA 13:00 ARANTZAZUKO AMA
CADETE MASC. SUMMA ALDAPETA INTERNACIONAL DE INTXAURRONDO SA 12:30 POL. CHAMINADE
BENJAMIN FEM. 4º LARRAMENDI ILK SUMMA ALDAPETA SA 13:00 PACO YOLDI
VOLEIBOL - BOLEIBOLA
CATEGORÍA - MAILA LOCAL - ETXEKOA VISITANTE - KANPOKOA DÍA HORA CAMPO
JUVENIL FEM. SUMMA ALDAPETA S DESCANSO -- -- --
" SUMMA ALDAPETA J DESCANSO -- -- --
INFANTIL FEM. SUMMA ALDAPETA A DESCANSO -- -- --
" SUMMA ALDAPETA B DESCANSO -- -- --
ALEVIN FEM. SUMMA ALDAPETA LA ASUNCION IK A SA 9:15 PIO BAROJA